AtasoyWeb
 
AtasoyWeb - Hüseyin Atasoy
Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

Atasoyweb.Net Chat

Sitenize kodumuzu ekledikten sonra, sadece sitenizden erişilebilecek özel chat odanız açılacak ve odada ziyaretçileriniz birbirleriyle chatleşebilecek.

AtasoyWeb.Net Chat Sunucu ScriptiUygulama yayından kaldırılmıştır...

AtasoyWeb.Net Chat

Sitelerinizde, ziyaretçilerinizin kendi aralarında chatleşebilecekleri bir ortam yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitenizi kaydettirip kodunuzu almanız. Kodu yerleştirdiğiniz yerde 632 X 420 pixel boyutlarında bir alanda chat odanız açılacak ve ziyaretçileriniz, istedikleri isim ile üye olup chatleşebilecek.

Oda Yönetim Paneli

Üye olan her sitenin kendisine ait bir yönetim paneli olur. Panelde, yönetici istediği kullanıcıyı engelleyebilir, engelli kullanıcıların engelini kaldırabilir, tüm ileti geçmişini temizleyebilir ve kendi şifresini daha sonra değiştirebilir.

Sitenize özel chat odası açmak için tıklayınız.

Sitenize Eklemeniz Gereken Kod

<script type="text/javascript">
var stil="font: bold 12px arial; color: #2B59AE; text-decoration: none;";
</script>
<script type="text/javascript" src="http://www.atasoyweb.net/chat/oda.js"></script>

stil="" kısmında, tırnak içini istediğiniz css kodu ile değiştirebilirsiniz. Bu, üst-sağ tarafta görünecek linlerin özelliğini ayarlar ve sayfa uyumluluğu için kullanıcıya bırakılmıştır. Linklerin görünmez hale getirilmesi yasaktır, böyle sitelere rastlanması durumunda site üyelikleri iptal edilir.

Sayfayı
Posted: 28 Temmuz 2009 Salı, 10:40
Keywords: siteye özel mesajlaşma odası, sohbet scripti, chat scripti

Leave Comment

 
You are replying to comment #-1. Click here if you want to cancel replying.

 

Comments (8)

cemil
Reply
06 Kasım 2009 Cuma, 17:36
#1

Merhaba ben siteme chat açmak istedim işlemleri yaptım kodu siteme ekledim ama kayıt yapılmamıştır diyor.Tekrar kayıt yapmak istedim ama bu site kayıtlı diyor lütfen yardım edermisiniz

Hüseyin Atasoy
Reply
07 Kasım 2009 Cumartesi, 15:49
#2

Site adresinizi de verseydiniz keşke, nedenini pat diye anlayamam ki :(

leyla
Reply
22 Aralık 2009 Salı, 20:21
#3

kardes ya su sohbete birde yonetici soyle birilerine modluk falan verebilsek

Hüseyin Atasoy
Reply
23 Aralık 2009 Çarşamba, 12:27
#4

Yapmaya çalışacağım, bu aralar yoğunum...

Mecbur
Reply
23 Ocak 2010 Cumartesi, 18:57
#5

güzellll bayadır girmemiştim daha da tadlı olmuş. 1-2 ufak pürüz var onlarda giderilse mk da da kullanabiliriz aslında ;)
modluk, ban, msj attıktan sonraki o sanisalik gecikme ve msj attınca ekrandaki msjların 1 sn yelik kaybolması gibi ufak tefek iyileştirmelere ihtiyacı var. Sınavlarını fln atlat hayırlısıyla bu chat olayıda güzel olacak ilerde inanıyorum ;)

Hüseyin Atasoy
Reply
23 Ocak 2010 Cumartesi, 19:08
#6

Aslında script ücretsiz bir sunucu üzerinde barınıyor. Yani bu saniyelik gecikmeler, mesajların arada bir kaybolup geri gelmesini, sunucudan kaynaklanıyor. Scripti bu sunucuya alsam, çok fazla kaynak tüketeceği için siteyi birkaç günde kapatırlar. Çünkü bu tür scriptler için oldukça güçlü sunucular gerekiyor. Öğrenciyiz sonuçta para babası değil :) ...

Serkan
Reply
31 Ocak 2010 Pazar, 13:57
#7

Şu üye işini kaldırsanız daha iyi olacak Üyelik İsteğe bağlı olmalı çünkü çoğu kişi bu yüzden girmeyecekti düzeltmelere yaparanınız sevinirim

Hüseyin Atasoy
Reply
01 Şubat 2010 Pazartesi, 14:15
#8

Zaman bulabilirsem yapacağım...

 
 
Sayfa 44 sorgu ile 0.043 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2019 Hüseyin Atasoy