KANO - Gerçek Zamanlı Kağıt Notu Okuyucusu

KANO'yu İndir

KANO indirildiği an kurulum gerektirmeden kullanılabilmektedir. Zip dosyasını indirdikten sonra dosyanın içindekileri bir yere kopyalayıp programı direkt olarak çalıştırabilirsiniz. Dosyanın içerisindeki KANO_B klasörü, KANO'nun bağımlı olduğu kütüphaneleri içermekte olduğundan silinmemelidir.


KANO v2.0 (KagitNotuOkuyucusu.zip): İndirme sayfasına yönlendirilmek için tıklayınız.


Şablonlar (20, 25 ve 30 soruluk word şablonları ve yapılandırma dosyaları): hazırlanıyor


Program, notları ve isimleri seslendirebilmek için harici seslendirme modülleri kullanmaktadır. KANO, SAPI 5 desteği bulunan bütün modülleri kullanabilir. Bu modüller, 'Yapılandırma' kısmında bulunan 'Düzenle' butonuna tıklanarak açılan pencerede, 'Not Girişi ve Seslendirme' sekmesinde listelenir. Bu modüller program ile birlikte dağıtılmamaktadır. Türkçe seslendirmenin aktif olabilmesi için açık kaynak kodlu olan aşağıdaki programı (2.5 MB) indirip kurmanız yeterlidir. Daha iyi bir Türkçe seslendirme modülü bulup yükleyerek daha kaliteli seslendirmeler yapılmasını sağlayabilirsiniz.


eSpeak v1.48.04 (setup_espeak-1.48.04.exe): İndirme sayfasına yönlendirilmek için tıklayınız.


Sisteminizde bulunmuyor olması halinde Microsoft .NET Framework 4 Client Version'u indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler: kanoyu indir, kanoyu test et, kağıt notu okuyucusu
© 2015-2019 Hüseyin Atasoy