AtasoyWeb - Hüseyin Atasoy
Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuvardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

internet_gezgini_sozlugu_setup.zip

File: internet_gezgini_sozlugu_setup.zip
Size: 212.92 kb
Downloads: 3784
Link: The file is no longer published...
Bu küçük araç, siz ekranın herhangi bir noktasından mouse ile metin seçer seçmez devreye girip seçtiğiniz metnin çevirisini yapardı. Ancak Google, çeviri APIsini ücretli hale getirdiği için program yayından kaldırıldı ve programa verilen sunucu desteği kesildi.
Daha fazla bilgi için: İnternet Gezgini Sözlüğü

İndirdiğiniz bir program çalışmazsa: Windows, internetten indirilen içeriklerin çalıştırılmasını, internetten indirilmiş oldukları gerekçesiyle, siz elle onay verene kadar kısıtlayabilmektedir. Eğer indirdiğiniz içeriği çalıştırmakta veya görüntülemekte problem yaşarsanız:

  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyanın (zip) içeriğini herhangi bir yere çıkarmadan önce dosyaya sağ tıklayıp Özellikler menüsüne tıklayın.
  • Genel sekmesi altında, sağ alt köşede yer alan "Engellemeyi Kaldır" kutusunu işaretleyin. Eğer böyle bir işaret kutusu bulunmuyorsa, bu işlemi yapmanıza gerek yok demektir.
  • Tamam butonuna tıklayın.
  • Şimdi zip dosyasının içeriğini herhangi bir klasöre çıkarıp kullanabilirsiniz.
Şu an bu sayfada 1, blog genelinde 8 çevrimiçi ziyaretçi bulunuyor. Ziyaretçiler bugün toplam 59 sayfa görüntüledi.
 
Sayfa 16 sorgu ile 0.004 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2021 Hüseyin Atasoy