AtasoyWeb - Hüseyin Atasoy
Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuvardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

Plaka_Konum_Tespiti.zip

File: Plaka_Konum_Tespiti.zip
Size: 572.72 kb
Downloads: 9810
Link: Click here to download the file
GaborFiltresi.dll ve BaglantiliBilesenEtiketleme.dll kütüphanelerinin hangi amaçlarla kullanılabileceğine ilişkin örnek olması açısından C# hazırlanmış araç plakası konum tespit uygulaması. Dosyada kaynak kodlar ve gerekli kütüphaneler de mevcuttur.
Daha fazla bilgi için: Araç Plakası Konum Tespiti

İndirdiğiniz bir program çalışmazsa: Windows, internetten indirilen içeriklerin çalıştırılmasını, internetten indirilmiş oldukları gerekçesiyle, siz elle onay verene kadar kısıtlayabilmektedir. Eğer indirdiğiniz içeriği çalıştırmakta veya görüntülemekte problem yaşarsanız:

  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyanın (zip) içeriğini herhangi bir yere çıkarmadan önce dosyaya sağ tıklayıp Özellikler menüsüne tıklayın.
  • Genel sekmesi altında, sağ alt köşede yer alan "Engellemeyi Kaldır" kutusunu işaretleyin. Eğer böyle bir işaret kutusu bulunmuyorsa, bu işlemi yapmanıza gerek yok demektir.
  • Tamam butonuna tıklayın.
  • Şimdi zip dosyasının içeriğini herhangi bir klasöre çıkarıp kullanabilirsiniz.
Şu an bu sayfada 1, blog genelinde 17 çevrimiçi ziyaretçi bulunuyor. Ziyaretçiler bugün toplam 2394 sayfa görüntüledi.
 
Sayfa 16 sorgu ile 0.003 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2021 Hüseyin Atasoy