AtasoyWeb
 
AtasoyWeb - Hüseyin Atasoy
Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuvardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

FacebookCoverMaker.zip

File: FacebookCoverMaker.zip
Size: 429.22 kb
Downloads: 3302
Link: Click here to download the file
[TR]
Facebook Cover Maker ile Facebook profil ve kapak fotoğraflarınızın birbirlerinin devamı gibi görünmesini sağlayabilir, fotoğraflarınızı Facebook'a yüklemeden önce nasıl görüneceklerini inceleyebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: Facebook Cover Maker

[EN]
Facebook Cover Maker allows you to make profile and cover photos look like continuation of each other and to see how your photos will look like on Facebook before you upload them to Facebook.
For more info: Facebook Cover Maker

İndirdiğiniz bir program çalışmazsa: Windows, internetten indirilen içeriklerin çalıştırılmasını, internetten indirilmiş oldukları gerekçesiyle, siz elle onay verene kadar kısıtlayabilmektedir. Eğer indirdiğiniz içeriği çalıştırmakta veya görüntülemekte problem yaşarsanız:

  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyanın (zip) içeriğini herhangi bir yere çıkarmadan önce dosyaya sağ tıklayıp Özellikler menüsüne tıklayın.
  • Genel sekmesi altında, sağ alt köşede yer alan "Engellemeyi Kaldır" kutusunu işaretleyin. Eğer böyle bir işaret kutusu bulunmuyorsa, bu işlemi yapmanıza gerek yok demektir.
  • Tamam butonuna tıklayın.
  • Şimdi zip dosyasının içeriğini herhangi bir klasöre çıkarıp kullanabilirsiniz.
Şu an bu sayfada 1, blog genelinde 5 çevrimiçi ziyaretçi bulunuyor. Ziyaretçiler bugün toplam 953 sayfa görüntüledi.
 
Sayfa 16 sorgu ile 0.008 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2020 Hüseyin Atasoy