AtasoyWeb - Hüseyin Atasoy
Bir bilgisayar mühendisi için programlama dili, öğrendiklerini sınadığı, deneyler yaptığı bir laboratuvardır ve mühendisler deneylerini, kestiremedikleri sonuçları gözlemlemek için değil, öngördükleri sonuçları doğrulamak için yapar...

Sınav Sonuçlarını ve Cevap Kağıtlarını Görüntüleme

Sınav sonuçlarınızı, yanıtlarınızı işaretlediğiniz formları ve cevap anahtarını görüntülemek için TAY uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

İskenderun Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi iseniz, bazı sınavlarınızın sonuçlarını öğrenmek ve kağıdınızı görüntülemek için TAY uygulamasının web arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Şifreniz TC kimlik numaranızdır. Aşağıdaki açıklamaları okuduktan sonra giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonradan kayıt yaptıran (DGS ek yerleştirme veya yatay geçiş ile gelen) öğrencilerin bilgileri yüklenmemiştir.

Eğer "Cevap formunun görüntüsü yüklenmedi" ibaresi ile karşılaşırsanız, formunuz düzgün kodlanmadığı için okunamamış ve notunuz elle girilmiş demektir.

Giriş yaptıktan sonra, yoklama listesinden notunu görüntülemek istediğiniz derse tıklayıp aşağıda örneklendiği gibi notunuzu, cevaplarınızı işaretlediğiniz formu ve cevap anahtarlarını görüntüleyebilirsiniz.

Burada yer alan sonuçlar bilgilendirme amaçlıdır. Burada bir yanlışlık olması durumunda öğrenci otomasyonundaki notunuz geçerlidir.

Cevap formu görüntüleme ekranı örneği:
TAY ile cevap kağıdını görüntüleme

Leave Comment

 
You are replying to comment #-1. Click here if you want to cancel replying.

 

Comments

No approved comment.
 
Şu an bu sayfada 1, blog genelinde 8 çevrimiçi ziyaretçi bulunuyor. Ziyaretçiler bugün toplam 2193 sayfa görüntüledi.
 
Sayfa 44 sorgu ile 0.011 saniyede oluşturuldu.
Atasoy Blog v4 © 2008-2022 Hüseyin Atasoy